·

Panel licencjonowania Klubów i zawodników PZJJS

Uwaga !!!

W dniu dzisiejszym uruchamiamy panel rejestracyjny dla Klubów członków PZJJS, będzie on służył do licencjonowania klubów, zawodników oraz sędziów.

Każdy klub który zostanie przyjęty do struktur organizacyjnych PZJJS ma obowiązek zarejestrować swój klub na panelu gdzie zostanie nadany numer licencji dla klubu oraz zawodników i sędziów który będzie niezbędny do uczestnictwa w rywalizacji sportowej.

Poniżej przedstawiamy instrukcję która pomoże w rejestracji.

  1. W celu zarejestrowania konta klubu wchodzimy na stronę www.jjsport.pl w zakładce licencje wchodzimy w link Zaloguj -Panel Klubowy.

2. W panelu poprzez kliknięcie przycisku rejestracja wyświetli się okno do wpisania emaila i hasła. 3. Po zatwierdzeniu pojawi się komunikat zarejestrowano, w tym momencie w sekcji logowanie należy podać login i hasło.

4. Wyświetlone zostanie okno dodania danych założyciela (trenera) klubu (osoby która może dodawać i edytować swoich zawodników, trenerów i sędziów) i wybranie klubu, jeśli klubu nie ma na liście należy zaznaczyć dodaj i po zatwierdzeniu formularza zostaniemy przekierowani do formularza dodania klubu,po wpisaniu wszystkich danych i zatwierdzeniu należy poczekać aż administrator zatwierdzi konto i klub.

5. Gdy to nastąpi zostanie odblokowany dostęp do panelu.

6. W panelu mamy 3 zakładki dodawanie zawodników, sędziów i trenerów. Aby dodać osobę klikamy przycisk Dodaj. Po wpisaniu danych klikamy przycisk zapisz.

7. W menu ostatnia zakładka służy do edycji profilu. Tam można zmienić hasło.